Про програму

Image
Земельний фонд України, що складається із всіх земель держави незалежно від їх цільового призначення, господарського використання і особливостей правового режиму, є необхідним ресурсом як для населення, так і економіки країни загалом. Проблемою управління земельним фондом та однією із причин його неефективного використання в Чернівецькій області та Україні загалом є відсутність належної статистики земельних ресурсів та аналітичної інформації, що відображає динаміку їх використання, та дає можливість вчасно реагувати на її позитивні та негативні зміни.
Земельні ресурси Чернівецької області використовуються надзвичайно інтенсивно, одночасно виконуючи декілька функцій – просторового базису, природного ресурсу та основного засобу виробництва. У промисловості або в будівництві головною функцією земельних ресурсів постає функція просторового базису – основна увага приділяється фізичним розмірам земельних ділянок, наявності інфраструктурного забезпечення, транспортній доступності. У сільському господарстві та лісогосподарському природокористуванні земельні ресурси виконують перш за все функцію  основного засобу виробництва.
Наявність реальної та повної статистики земельного фонду Чернівецької області в розрізі районів, аналіз динаміки використання, наявності інфраструктурного забезпечення та якості земельних ресурсів забезпечить основу ефективного, прозорого землекористування та розвитку ринку землі області.
Дана інформація зібрана, опрацьована, систематизована та доступна для населення краї1ни, працівників органів управління земельними відносинами та інших зацікавлених осіб відсутня. Доступ до інформації стосовно реального стану земельного фонду Чернівецької області є досить ускладненим, що потребує негайних змін.
Реалізація проекту та досягнення його цілей відповідає стратегічним, операційним цілям та завданням Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2020 року, а саме:
  • Стратегічна ціль 2 Розвиток культури, науки, соціальної сфери, як основа розвитку людського капіталу та трансформації інституційного середовища. Операційна ціль 4. Удосконалення управління регіональним розвитком, боротьба з корупцією, розвиток громадянського суспільства та медіа.
  • Стратегічна ціль Збереження довкілля, як основа безпечного екологічного середовища. Операційна ціль 3.2. Збалансоване природокористування, раціональне використання надр, земельних, лісових, водних та інших ресурсів краю.
Досягнення цілей проекту сприятиме успішній реалізації Стратегії Чернівецької області.
Метою проекту є аналіз та оцінка стану земельного фонду Чернівецької області для підвищення ефективності управління та використання земельних ресурсів області в контексті формування ринку землі в Україні.
Метою проекту є аналіз та оцінка стану земельного фонду Чернівецької області для підвищення ефективності управління та використання земельних ресурсів області в контексті формування ринку землі в Україні.
Завдання проекту:
  • Розробка аналітичної інформації стосовно стану земельного фонду Чернівецької області;
  • Підвищення доступності інформації стосовно стану земельного фонду Чернівецької області для населення, працівників органів управління земельними відносинами та інших зацікавлених осіб;
  • Поширення друкованих каталогів із аналітичною інформацією стосовно стану земельного фонду Чернівецької області серед працівників органів управління земельними відносинами, органів місцевої влади та самоврядування,зацікавлених осіб.

Корисні посилання

Контактна інформація

Статистика відвідувань

0074279
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всі дні
36
29
123
246
726
1368
74279

Прогноз сьогодні
24

5.24%
13.75%
2.19%
0.19%
0.01%
78.61%

Ваш IP:3.233.242.204

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME